فشار درسی

دانش آموزان سراسر جهان نشان داده اند که چه قدر مشتاق یادگیری هستند. آن ها در شرایط دشوار و با حمایت معلمان و والدین متعهد درس خود را ادامه داده اند.

اما بسیاری از کودکان برای ازسرگیری و ادامه آموزش خود پس از بازگشایی مدارس به حمایت بیشتری نیاز دارند.

بسیاری از مدارس برای کمک به بازگرداندن سریع دانش آموزان به وضعیت تحصیلی نرمال، در حال برنامه ریزی ارائه دروس جبرانی هستند، ازجمله برگزاری دوره های تقویتی یا یادآوری، برنامهshy; های بعد از مدرسه یا تکالیف تکمیلی که باید در خانه انجام شود. اما از آن جایی که این احتمال وجود دارد که تمامی مقاطع بهshy; صورت تمام وقت باز نشوند، مدارس ممکن است "مدل آموزش ترکیبی" یا همان ترکیبی از آموزش هم زمان حضوری و غیرحضوری (خودآموزی از طریق تمرینات خانگی، رادیو، تلویزیون یا آموزش های مجازی) اجرا کنند.

با ایجاد یک برنامه منظم و روتین درمورد مدرسه و کارهای مدرسه، از فرزندتان در خانه حمایت بیشتری کنید. اگر احساس بیshy;قراری یا مشکل در تمرکز داشته باشند، این کار به آنها کمک خواهد کرد.

میshy;توانید با معلم یا مدرسه فرزند خود در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید و اطلاعات لازم را دریافت کنید. اگر فرزند شما با چالشshy;های خاصی روبروست، مثلاً سوگواری برای از دست دادن یکی از اعضای خانواده یا اضطراب زیاد ناشی از همهshy;گیری بیماری کرونا، حتماً این موارد را به اولیاء مدرسه بگویید.

بازگشت به مدرسه در دوران همه گیری کرونا چگونه خواهد بود؟

آیا بازگشت به مدرسه برای فرزندم امن است؟

چه سوالاتی باید از معلم یا مدیر مدرسه فرزندم بپرسم؟

اگر فرزندم از درس عقب افتاد چه کنم؟

مدرسه ,آموزش ,های ,حمایت ,مدارس ,بیشتری ,در خانه ,کنید اگر ,حمایت بیشتری ,داده اند ,خود را

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ترجمه مقاله Kim فرافایل22 وبلاگ محمد مهدی حاتمی aramiss369 اکسیر articles آموزش کسب و کار اینترنتی دانلود بهترین های کامپوتر و موبایل مجمع خیرین فرهنگ فاطمی classic-film